~ BIPK ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ BIPK ~ Fórum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ryuusei no Kizuna - jdorama

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marcsika
Góré~
Góré~
Marcsika


Hozzászólások száma : 5822
Tartózkodási hely : Bishiland & Eternal Galaxy
Jellemzők : 말치; RyoPi szendvics tölteléke ♥ ; Yoko's lover; Resident at Beacon Hills; Studied at Hogwarts & Starfleet Academy; Hivatásos Gyilkos xD

Ryuusei no Kizuna - jdorama Empty
TémanyitásTárgy: Ryuusei no Kizuna - jdorama   Ryuusei no Kizuna - jdorama EmptySzomb. Dec. 06, 2008 8:16 pm

Jó, jó nem bírtam megállni, h nekik ne nyissak xDD

Ryuusei no Kizuna - jdorama RyuseinoKizuna4f17f


Title: 流星の絆
Title (romaji): Ryusei no Kizuna
Title (English): Meteor Bond
Title (magyar): Meteor Kötelék
Theme song: Beautiful Days by Arashi
Insert song: ORION by Nakashima Mika
Történet:
A történet három testvérről szól, akik szüleit még kiskorukban brutálisan meggyilkolták éppen akkor, mikor a három gyerek kiszökött a házból megnézni a csillaghullást.
A túlélés érdekében a három testvér svindlerré válik, és azt tervezik, hogy bosszút állnak a gyilkoson/gyilkosokon.
Ninomiya, aki a főszerepet játsza, az öccsével (Ryo), és a húgával (Erika) együtt, 14 évvel ezelőtt fedezték fel a gyilkosságot, és azóta is keresik az elkövetőt.
Nino nyilatkozata szerint: "A sorozat megpróbálja őszintén bemutatni a 3 testvér közötti köteléket, az őket vezérlő okokat, és a tetteik következményeit is."

A három testvér:
Ninomiya Kazunari as Ariake Koichi
Nishikido Ryo as Ariake Taisuke
Toda Erika as Ariake Shizuna

A szereplők közötti kapcsolatok:
Ryuusei no Kizuna - jdorama RyuseinoKizunaCCde6c8

Forrás: Wikipedia



Japánban tegnap ment le a 8. rész. ^^ Mindenkinek csak ajánlani tudom, nekem nagyon tetszik, a színészek is megfelelőek arra a szerepre, mit játszanak (Ryo arcmimikája kegyetlen jó xD), szal csak hajrá, nézzétek! ;D
Vissza az elejére Go down
http://marcsi568.livejournal.com
Amy Ge

Amy Ge


Hozzászólások száma : 7852
Tartózkodási hely : Otthon, édes otthoooon~
Jellemzők : hátőőőőőő... lusta dög? XD

Ryuusei no Kizuna - jdorama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryuusei no Kizuna - jdorama   Ryuusei no Kizuna - jdorama EmptyVas. Dec. 07, 2008 2:44 am

Ez is rajta van a listámon, mint sok olyan más. Kíváncsi vagyok már rá, nagyon.
Vissza az elejére Go down
 
Ryuusei no Kizuna - jdorama
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ BIPK ~ :: Fandomok :: Filmek/doramák/tévéműsorok-
Ugrás: