~ BIPK ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ BIPK ~ Fórum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Nobuta wo Produce

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Marcsika
Góré~
Góré~
Marcsika


Hozzászólások száma : 5822
Tartózkodási hely : Bishiland & Eternal Galaxy
Jellemzők : 말치; RyoPi szendvics tölteléke ♥ ; Yoko's lover; Resident at Beacon Hills; Studied at Hogwarts & Starfleet Academy; Hivatásos Gyilkos xD

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptySzomb. Dec. 06, 2008 8:21 pm

Mégis csak ez az első dorama amit láttam, szal... xD

Tartalom:

Kiritani Shuji is the popular guy who gets along with everyone, from the jerks to the nerds to the just plain weird. The one person Shuji cannot stand is Kusano Akira. To Shuji, Akira is just plain annoying. He laughs, talks and acts funny. Things heat up when a new student comes to school. Her name is Kotani Nobuko, a girl who has no self confidence at all and is content at being made fun of and bullied in school. Shuji and Akira come to an accord that in order to make use of their "youth" they will "produce" Nobuko as the next popular girl. One of the conditions, however, is that nobody should find out that they are working together as a team to make this concept possible. Unveiled here is the story of true friendship between three unlikely candidates who would not have been friends if not given the special circumstances.

Nobuta wo Produce NobutawoProducechartc61dc


Forrás: Wikipedia
Vissza az elejére Go down
http://marcsi568.livejournal.com
Rukita.

Rukita.


Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Bishifarm~avagy itthon.
Jellemzők : Többszöri házasságban él, Macskás ember.

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptySzer. Május 06, 2009 3:08 pm

Ahh imádom.<33 *bár nem az első doramám mégis (L)*
Vissza az elejére Go down
http://www.vad-maccs.gportal.hu
Amy Ge

Amy Ge


Hozzászólások száma : 7852
Tartózkodási hely : Otthon, édes otthoooon~
Jellemzők : hátőőőőőő... lusta dög? XD

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptySzer. Május 06, 2009 6:19 pm

Üdv, Rukita.^^
Én Akirát bírtam belőle nagyon. Pi nagyot alakított benne, az biztos. Very Happy
Vissza az elejére Go down
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptySzer. Május 06, 2009 7:23 pm

*csápol Rukitának*

Akira <333
Vissza az elejére Go down
Rukita.

Rukita.


Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Bishifarm~avagy itthon.
Jellemzők : Többszöri házasságban él, Macskás ember.

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptyCsüt. Május 14, 2009 6:10 pm

Na bumm xD Látom csak én nemvagyok Akira fan~ vagyis..nincs vele bajom~ meg Pi-t is szeretem~ de inkább Kame szerepe fogott meg~ *lehet hogy még rám is igaz..^_^*
Amúgy köszi~ és igen. YamaP nagyon odarakta~ ^.^V
Vissza az elejére Go down
http://www.vad-maccs.gportal.hu
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 6435
Tartózkodási hely : Wu Chun karjaiban,a hárememben
Jellemzők : KAT-Chun lááv^^

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptySzomb. Május 16, 2009 5:51 pm

én is Akira párti vok ...lol ez most hülyén hangzott XXXD
Vissza az elejére Go down
http://secrethearts.extra.hu
Rukita.

Rukita.


Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Bishifarm~avagy itthon.
Jellemzők : Többszöri házasságban él, Macskás ember.

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptyKedd Május 19, 2009 6:28 pm

segáz~
Vissza az elejére Go down
http://www.vad-maccs.gportal.hu
Marcsika
Góré~
Góré~
Marcsika


Hozzászólások száma : 5822
Tartózkodási hely : Bishiland & Eternal Galaxy
Jellemzők : 말치; RyoPi szendvics tölteléke ♥ ; Yoko's lover; Resident at Beacon Hills; Studied at Hogwarts & Starfleet Academy; Hivatásos Gyilkos xD

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptyCsüt. Május 21, 2009 2:38 am

Igazából Kame miatt kezdtem el nézni Smile De aztán megláttam Pi-t... xD És akkor eldőlt minden ^^ Kevés a JE-ben a jó színész szvsz, de ők ketten tudnak valamit, bár nem ők a legtehetségesebb sem azért Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://marcsi568.livejournal.com
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptyCsüt. Május 21, 2009 3:59 pm

Marcsi írta:
bár nem ők a legtehetségesebb sem azért Very Happy

szted kik a legjobbak? *nem ért ehhez, csak annyit vett eddig észre hogy Maru pofái a Reszkjúban kegyetlenek*
Vissza az elejére Go down
Marcsika
Góré~
Góré~
Marcsika


Hozzászólások száma : 5822
Tartózkodási hely : Bishiland & Eternal Galaxy
Jellemzők : 말치; RyoPi szendvics tölteléke ♥ ; Yoko's lover; Resident at Beacon Hills; Studied at Hogwarts & Starfleet Academy; Hivatásos Gyilkos xD

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptyPént. Május 22, 2009 5:18 pm

Igazából Pi és Kame sem rosszak. Hmm... olyan szempontból, h többféle szerepköre volt.. talán Pipi a jobb közüllük, bár ő is és Kame is nagyon skatulyaszerepeket kapott.. Most nem azért de imó tinédzserszerepei voltak főleg Kaménak, bár állítólag a 1pg-ben zseniális, bár ugye azt sem, és a Tattát sem néztem még meg.. még XD Pi meg.. sokszor volt sulis, Akiraként és Kurosagiként is zseni. Aizawa sensei-jel még nem sikerült megismerkednem, sem Kenzou-val, de ami késik nem múlik. Szal Pi azért mégis a legjobbak között van.
Illetve Nino, zseniként emlegetik, akármiben játszik állítólag isteni. Eddig még csak 2x volt mondjuk hozzá szerencsém, de nem rossz xD
Aztán nem hagyhatom ki Ryot xDDD Most nem hozta eddig istenként a nagyobb szerepeit?? Szal izonyatosan jól bele tud szállni a karaktere bőrébe <3
Takkiról is azt mondják nagyon jó színész, na ezt majd megném, ha kijön a nyári sorozotuk Ryoval (bazzeg, nyáron már 3 sorit tuti néznem kell... Pi, Takki/Ryo, Nagase.. és lehet lesz Nari is vmiben...).
És Toma... oh Toma <3333333 Véleményem szerint ő az egyik legjobb.
A senpaiokba annyira nem látok bele, őket nem tudom megítélni..
Jaaaah, Koki sem rossz, jut eszembe Very Happy Legalábbis az eddigi 1 sori amiben láttam, nagyon jó volt xD
Hmm.. Jin nem jó színész sztem, Uedából sem nézek ki sok mindent, Junno.. na ő kérdéses, nem olyan rossz. Tego... sztem nem jó, Massu... hmmm, hát nem tom, Shige és Kei.. ha kapnának nagyobb szerepeket (olyanokat, amit subolnak is..), akkor jók lehetnének.. Ki van még? xDDD
Kanjani meg... Yoko egy állat, Subaru jó még, Hina nem igazán. Tacchon & Yasu pedig nem tudok róluk nyilatkozni. xD Maru-chan meg aranyos...
Koichi sem nyűgözött le Sushi Oujiként... Very Happy
Azt sem tom, miket lttam még. Ennyit a Dzsanízsokról xDDD
Jaaaah, hát Shooo~ és Ohno <33 Ők is jók, és MatsuJun is, be kell ismernem XD Aiba.. hát eddig egy chibi-doramaban volt hozzá szerencsém.. szal ez nem sok xD
Maru meg.. nem színésznek való Smile

Szal Arashit szívesen nézegetem doramaban, Yokot, Jint, Kamét, Kokit... Keit és Shigét nézném még szívesen, meg majd Takkira is kivi leszek, de mindenek előtt a Pi & Toma & Ryo hármast szeretem <33
Vissza az elejére Go down
http://marcsi568.livejournal.com
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptyVas. Május 31, 2009 11:37 am

Tsuyoshiról mi a véleményed? állítólag jobb színész mint Koichi, de még nem láttam sokmindenben, Koichit meg nem láttam még színészkedni. XDDD
Vissza az elejére Go down
Marcsika
Góré~
Góré~
Marcsika


Hozzászólások száma : 5822
Tartózkodási hely : Bishiland & Eternal Galaxy
Jellemzők : 말치; RyoPi szendvics tölteléke ♥ ; Yoko's lover; Resident at Beacon Hills; Studied at Hogwarts & Starfleet Academy; Hivatásos Gyilkos xD

Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 7:17 pm

Hát hmm.. semmiben nem láttam, szal nem tudok hozzászólni Smile
Vissza az elejére Go down
http://marcsi568.livejournal.com
Ajánlott tartalom





Nobuta wo Produce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nobuta wo Produce   Nobuta wo Produce Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nobuta wo Produce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ BIPK ~ :: Fandomok :: Filmek/doramák/tévéműsorok-
Ugrás: