~ BIPK ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ BIPK ~ Fórum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Josikó és AL topikja

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 23 ... 41, 42, 43
SzerzőÜzenet
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptySzomb. Május 08, 2010 3:08 pm

ügyi. Laughing

na és most milyen hajad van? Smile
én életemben nem voltam még fodrásznál. XD illetve voltam, csak nem az én hajam csinálták. XDDDD
Vissza az elejére Go down
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyVas. Május 09, 2010 9:18 pm

rövidebb és eddig lépcsőzetes volt, most egyenes a vége, a mellemet éppen hogy súrolja
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:50 pm

az oszttársaim nem ismerik föl John Lennont, és Yoko Onóra azt hiszik, hogy férfi XD
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 8:41 pm

láttam LJ-n, majd kommentelek rá valamikor. Smile

nyugi, egy éve még összekevertem a Bitlisz-tagokat, és naná hogy nem tudtam hogy Lennon bácsi hogy néz ki. XDDDD (mivel nem tudtam melyik az a négyből... de legalább mindig is fel tudtam sorolni a négy Bitlisz tag nevét, annyira hülye azért nem voltam sose! XDDD csak mostanában vagyok olyan hogy úgy érzem elfelejtettem könyvet olvasni. nem marad meg semmi, komolyan. Neutral bár ennek valszeg az az oka hogy túlzottan emlékezni akarok rá.) Ono nénit meg szerintem Lennon bácsi valszeg nem a szépségéért szerette. :'D
Vissza az elejére Go down
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 8:43 pm

de a képen csak yoko volt meg john XD
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 9:08 pm

hát figyelj, Johnnak is valszeg hosszú ott a haja. XDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 9:09 pm

na szóval mi történdett?
Vissza az elejére Go down
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 9:59 pm

egy imagine kép volt, meg lent egy yokós kép, amin rövid a haj
soma megszólal: ez a yoko micsoda? XD
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:01 pm

ment mail, abban nagyjából le van írva
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:35 pm

"Menekülök a KT elől, menekülök a többiek elől, menekülök lassan az írás elől is."

"Óóóó, milyen öröm. Akkó maga játssza a francia királyt." Hogy Hofit idézzem. (= dettó nálam.)
Vissza az elejére Go down
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:45 pm

de ebből igazából csak az érzelmeid derülnek ki és ez a bizonyos fanfickomment dolog meg nem, pedig ahogy nézem minden ebből indult ki. o_o

ne hagyd abba az írást. ha szeretsz írni, írj. azt csináld, amihez kedved van. te legalább tényleg tudsz is írni normálisan, nem úgy mint sokan mások. (enyhén kezdenek a könyökömön kijönni a természetellenesen idillikus marhaságok homo témában.) ha épp kedved van akkor nosza, írj. én mostanában mindig dallamokon gondolkozom. dalszövegeken. kis bugyutákon és amatőrökön, de nekem tetszenek. neked is tetszik amit te írsz, és ami még jobb, hogy másoknak is. Wink az úgy már csúcs és mutatja hogy igen, értesz hozzá valamennyire.

és ha már a témánál vagyunk, szerinted én milyen barát vagyok? őszintén szólva az én barátságomat annyian kihasználták már hogy sokszor nem tudok együttérezni és mindig is tök érzéketlennek éreztem magam. (ez most csak úgy azért jutott eszembe mert te pl. nagyon együttérzős típus vagy, ami nagyon jó. Smile)

ja és iiiigen. nem te vagy a hisztigép, hanem én. sajátos alsóbbrendűségű komplexusban szenvedek és mániám hogy mindenki letoj magasról. emiatt persze gyakran elég durva szomorúsághullámok törnek rám és HISZTIZEK. MINDENKINEK, állati durván. adj hálát az égnek hogy még nem annyira tapasztaltad, a BIPK-sok sokat mesélhetnének.

btw, msn-re felvegyelek/felvehetlek?
Vissza az elejére Go down
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:01 pm

Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:02 pm

fel *-* istenem *-* üzenetben küldöm~
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:04 pm

milyen barát vagy? számomra mindenképp fontos~ olyan akivel törődni akarok^^ mert tudom, hogy megérdemli~
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
The Dark Lord
VoldeModi
VoldeModi
The Dark Lord


Hozzászólások száma : 30228
Tartózkodási hely : a halálfalóim élén
Jellemzők : Avada kedavra!!!!

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:11 pm

okok~ csak egyet kérek hogy légyszi semmi csúnya szót ne írj msn-en amikor beszélgetünk, még azt se hogy "szar", mert édesanyámnak mániája néha nézegetni miket írok és nos.. nem túl toleráns a káromkodással szemben. köszi~

köszi, örülök hogy így érzel~

igazából az ilyen viták eléggé... nemmondommilyenek. az a borzasztó hogy mindenki magára vesz minden marhaságot. szerintem nem indokolt hogy ennyire elkeserített ez az ügy. annyi volt hogy veled nem értettek egyet és néhány párost akiről te írtál, ők nem szeretnek. őszintén édesem, tudod jól hogy én nem szeretem a fanficeket. most biztos én is leszólom a ficeidet mert nem szimpatikus egyik párosítás se? ne akadj ki azon ha egy embernek a rengeteg közül nem tetszik amit írsz, nu, olyanok mindig vannak. Smile *ölel*
Vissza az elejére Go down
Yo-chan

Yo-chan


Hozzászólások száma : 1222
Tartózkodási hely : Al-nél
Jellemzők : túl pörgött hiperaktív kisállat

Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 EmptyKedd Május 11, 2010 3:31 pm

nem is az akasztott ki, hogy írt - ez ár előbb kezdődött nálam ^^
Vissza az elejére Go down
http://yoshikomatsuo.livejournal.com
Ajánlott tartalom





Josikó és AL topikja - Page 43 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josikó és AL topikja   Josikó és AL topikja - Page 43 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Josikó és AL topikja
Vissza az elejére 
43 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 23 ... 41, 42, 43
 Similar topics
-
» Josikó és AL topikja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ BIPK ~ :: OFF-topic :: A fangirlködés színhelye, alias Dumaláda-
Ugrás: